11.12.2017.

Javni poziv - program javnog rada

HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE

REGIONALNI URED ZAGREB

www.hzz.hr

GRAD IVANIĆ - GRAD

PARK HRVATSKIH BRANITELJA 1

10310 IVANIĆ GRAD

POTREBE ZA RADNICIMA

Broj biltena: 238

IVANIĆ GRAD, 8.12.2017

RADNIK/CA NA PREVENCIJI POŽARA I POPLAVNIH BUJICA

Radno mjesto

Broj: 1551973

Mjesto rada: IVANIĆ GRAD, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 5

Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 8.12.2017

Natječaj vrijedi do: 14.12.2017

Posloprimac

Razina obrazovanja:

• Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Ostale informacije:

Opis poslova:

Programom su obuhvaćeni poslovi prevencije od požara i sanacije posljedica bujičnih poplava te zaštita okoliša:

• radovi na održavanju nerazvrstanih cesta koji obuhvaćaju krčenje samoniklog grmlja i šiblja, uklanjanje i odvoz granja, radovi na uređenju kanala uz nerazvrstane ceste, čišćenje cestovnih jaraka, čišćenje i osposobljavanje prilaza slivnicama i odvodnim jarcima, produbljenje korita oborinskih kanala.
  • održavanje poljskih puteva obuhvaća pomoć pri izradi protupožarnih prosjeka i puteva, čišćenje i održavanje rubnih pojaseva uz javne prometnice i željezničke pruge, održavanje čistim i uređivanje postojećih izvora vode u šumama te ostale preventivno-uzgojne radove planirane godišnjim planovima ili planovima zaštite od požara te saniranje nerazvrstanih cesta, čijih su vlasnici i za njihovo održavanje nadležne upravo jedinice lokalne samouprave i uprave, zbog posljedica bujičnih poplava.
  • radovi na sanaciji divljih odlagališta otpada obuhvaćaju poslove sakupljanja otpada, odvoz i zbrinjavanje, nasipanje zemljom saniranih površina te sprečavanje njihova širenja te druge društveno korisne poslove poput nadzora područja oko škola u svrhu zaštite djece, dostave namirnica starijima i nemoćnima, čišćenje snijega i slično.

Zapošljavanje je po programu javnog rada.

Uz pismenu zamolbu dostaviti i potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Poslodavac

Poslodavac: GRAD IVANIĆ - GRAD

Kontakt: pismena zamolba: 10310 IVANIĆ - GRAD, PARK HRVATSKIH BRANITELJA 1

ZA REALIZACIJU OVE PRIJAVE ZADUŽEN JE SAVJETNIK:

ANDREJA TUĐA ŠANTEK

IVANIĆ GRAD, 8.12.2017