01.02.2017.

Poziv na radionicu LAG-a Moslavina - podmjera 6.3.1. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“

Poštovani,

Pozivam vas na Radionicu u organizaciji LAG-a Moslavina, na kojoj će zainteresirani poljoprivrednici dobiti potrebne informacije u vezi pripreme i prijave projekata na aktualni natječaj iz Programa ruralnog razvoja kroz Podmjeru 6.3.1. koja se odnosi na „Potporu razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava.“

Radionica će se održati u četvrtak, 09. veljače 2017. u prostorima Gradske tržnice Grada Kutine (Tržna 8, sala za sastanke na katu Tržnice) s početkom u 16,00 sati.

Tema Radionice:

1.        Priprema na natječaj iz Programa ruralnog razvoja kroz Podmjeru 6.3.1. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“

2.        Raspis i prijava projekata na natječaje / javne pozive LAG-a Moslavina

3.        Pitanja i prijedlozi

S poštovanjem,

Voditeljica LAG-a Moslavina                                         Predsjednik LAG-a Moslavina

Anica Lenart                                                                     Andrija Rudić

PREUZMITE DOKUMENTE: