14.01.2017.

Čestitika gradonačelnika povodom 25. obljetnice međunarodnog priznanja Republike Hrvatske

Drage Ivanićanke, dragi Ivanićani,

zajednički, dostojanstveno i s istaknutim hrvatskim stijegom proslavimo 15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske!

Prisjetimo se i zahvalimo svima koji su učestvovali u procesu da ostvarimo stoljetni san o legitimitetu hrvatskog naroda, a posebno našim braniteljima koji su tada na prvim linijama bojišnice branili suverenitet, tada međunarodno mlade države.

Nastavimo čuvati suverenost i međunarodnu opstojnost Republike Hrvatske svojim djelima, svjesni osobne odgovornosti i aktivnosti koje je nužno provesti kako bi osnažili gospodarsku, socijalnu i međunarodnu poziciju naše ponosne države.

Sretan vam Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske!

Javor Bojan Leš

Vaš Gradonačelnik