05.05.2017.

Javna rasprava o prijedlogu Strategije razvoja turizma Grada Ivanić-Grada i Muzejske koncepcije muzeja nafte i plina

Grad Ivanić-Grad je tijekom 2016. godine započeo izradu Strategije razvoja turizma i Muzeja nafte i plina za razdoblje 2016. - 2020. godine.

Predmet javne rasprave je radna verzija Strategije razvoja turizma Grada Ivanić-Grada s prilogom radne verzije Muzejske koncepcije muzeja nafte i plina.

Proces izrade strateških dokumenata Grada, koji su predmet Javne rasprave, temelji se na načelima participativnosti i inovativnosti, pa pozivamo sve zainteresirane strane da se uključe u Javnu raspravu.

Svi Vaši prijedlozi i očitovanja primaju se zaključno do 04.06.2017. putem elektroničke pošte, na adresu: [email protected].

PREUZMITE DOKUMENTE: