09.04.2018.

DJEČJI VRTIĆ - natječaj za upis djece za predškolsku godinu 2018./2019.

Dječji vrtić Ivanić-Grad je objavio natječaj za upis djece za pedagošku godinu 2018./2019. u razdoblju od 04. travnja do 04. svibnja 2018. godine.

Tekst predmetnog natječaja zainteresirani građani mogu pronaći na internet stranicama Dječjeg vrtića Ivanić Grad i na svim objektima vrtića.

Isto tako, istićemo da se Zahtjevi za smještajem djeteta u Dječji vrtić Ivanić Grad mogu pronaći na internet stranicama dječjeg vrtića ili se mogu osobno preuzeti u središnjem objektu Dječjeg vrtića Ivanić Grad, Park hrvatskih branitelja 3, Ivanić-Grad.

U slučaju dodatnih pitanja zainteresirane osobe mogu se Dječjem vrtiću Ivanić Grad obratiti putem kontakt obrasca koji se nalazi na internet stranicama dječjeg vrtića, kao i putem e-mail adrese: [email protected], te na broj tel/fax 01/2889-299.