03.01.2019.

Poduzetnicima Ivanić-Grada dodijeljene dodatne bespovratne potpore u iznosu većem od 100.000,00 kuna za poticanje razvoja poduzetništva

Gradonačelnik Javor Bojan Leš potpisao je ugovore o dodjeli bespovratne potpore za poticanje razvoja poduzetništva Grada Ivanić-Grada s poduzetnicima koji su podnijeli zahtjeve za dodjelu bespovratne potpore, a koji imaju registrirano sjedište u Gradu Ivanić-Gradu.

Gradonačelnik je dana 5. studenog 2018. potpisao prvi dio ugovora o dodjeli bespovratnih potpora s 9 poduzetnika, dok je 27. prosinca 2018. godine potpisao ugovore s 24 poduzetnika čiji su zahtjevi pozitivno ocijenjeni za dodjelu bespovratne potpore.

Potpore su dodijeljene u cilju poticanja razvoja poduzetništva Grada Ivanić-Grada, a maksimalni iznos potpore iznosio je 5.000,00 kuna.