27.05.2019.

Prethodno savjetovanje - Izvođenje radova na uređenju prostora ispod tribina nogometnog igrališta i izradi konstrukcije za krov tribina

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima

za pripremu i provedbu postupka javne nabave male vrijednosti za predmet nabave:

Izvođenje radova na uređenju prostora ispod tribina nogometnog igrališta i izradi  konstrukcije za  krov tribina (I. faza samo unutar prostora) na sportsko rekreativnom parku „Zelenjak“ u Ivanić-Gradu

Poštovani,

obavještavamo Vas da javni naručitelj Grad Ivanić-Grad planira pokrenuti otvoreni postupak javne nabave male vrijednosti za nabavu radova na uređenju prostora ispod tribina nogometnog igrališta i izradi  konstrukcije za  krov tribina (I. faza samo unutar prostora) na sportsko rekreativnom parku „Zelenjak“ u Ivanić-Gradu.

Sukladno članku 198. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 120/16), prije pokretanja postupka javne nabave javni naručitelj u pravilu provodi analizu tržišta u svrhu pripreme nabave i informiranja gospodarskih subjekata o planovima i zahtjevima u vezi s  predmetnom nabavom.

Ovim putem javni naručitelj Grad Ivanić-Grad, opis predmeta nabave, tehničke specifikacije, kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, kriterije za odabir ponude i posebne uvjete za izvršenje ugovora stavlja na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima.

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima trajat će 5 (pet) dana, odnosno do dana 03. lipnja 2019.godine.

Zainteresirani gospodarski subjekti mogu u tijeku trajanja prethodnog savjetovanja svoje primjedbe i prijedloge na dokumentaciju dati u Elektroničkom oglasniku javne nabave (https://eojn.nn.hr/).

Po isteku roka od 5 (pet) dana od objave prethodnog savjetovanja, Naručitelj će razmotriti sve pristigle primjedbe i prijedloge zainteresiranih gospodarskih subjekata te će o prihvaćanju ili neprihvaćanju primjedbi i prijedloga zainteresiranih subjekata izraditi izvješće te ga objaviti na stranicama  Elektroničkog oglasnika javne nabave i svojim internetskim stranicama.

Prilog:     -  nacrt dokumentacije o nabavi

-  nacrt troškovnika

- nacrt