23.10.2019.

Čestitka gradonačelnika Obiteljskom radiju Ivanić povodom 49. rođendana

Cijelom timu Obiteljskog radija Ivanić čestitam 49. rođendan!

kroz vrijeme u kojem bilo puno radosnih trenutaka, Obiteljski radio Ivanić je uvijek pokazivao konstantnost, profesionalnost, objektivnost i kompetentnost, donoseći u naše domove i živote, aktualne i provjerene informacije.

U ovih 49 godina izvještavali ste ivanićku, ali i širu javnost o svim temama koje su u funkciji građana te na jedan demokratski, profesionalni način ispitivali i javno mnijenje o brojnoj problematici. Time ste postali neodvojivi dio grada Ivanić-Grada, što je zasigurno i najveće priznanje cijelom timu Obiteljskog radija Ivanić.

U svoje osobno te u ime Gradske uprave svim zaposlenicima i suradnicima Obiteljskog radija Ivanić želim mnogo sreće i uspjeha u daljnjem radu, uz želju da i dalje nastavite raditi jednako kvalitetno, s puno ljubavi za svoj grad i posao kojim se bavite.

Gradonačelnik
Javor Bojan Leš