20.04.2023.

Poziv za sudjelovanje na Prezentaciji Programa POS

Dana 02. svibnja 2023. godine s početkom u 16,00 sati u Maloj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad, Moslavačka 11. 10310 Ivanić-Grad, biti će održana Prezentacija programa POS-a koju će održati predstavnici Agencije za pravni promet i posredovanje nekretninama.

Na prezentaciji će biti moguće saznati sve informacije vezane uz realizaciju Programa POS-a u Gradu Ivanić-Gradu.

Podsjećamo da je raspisan DODATNI JAVNI POZIV za prikupljanje zahtjeva za kupnju stanova građenih po Programu društveno poticane stanogradnje i utvrđivanja Liste reda prvenstva zaključno do 17. svibnja 2023 godine.

/clanci/2023/april/dodatni-javni-poziv-za-prikupljanje-zahtjeva-za-kupnju-stanova-gradenih-po-programu-drustveno-poticane-stanogradnje-i-utvrdivanja-liste-reda-prvenstva/