07.03.2023.

OBAVIJEST o provedbi Javnoga natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu na radno mjesto: 2.2.2. viši stručni suradnik – komunalni redar te na radno mjesto: 2.2.4. referent – komunalni redar

Povjerenstvo za provedbu Javnoga natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu na radno mjesto: 2.2.2. viši stručni suradnik – komunalni redar te na radno mjesto: 2.2.4. referent – komunalni redar u sastavu:

1. Tomislav Cuvaj, predsjednik,
  2. Dražen Hlad, član i
  3. Tomislav Abramović, član,

dana 06. veljače 2023. godine utvrdilo je Izvješće o provedenome postupku i prijedlog za izbor kandidata povodom Javnoga natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu na radno mjesto: 2.2.2. viši stručni suradnik – komunalni redar te na radno mjesto: 2.2.4. referent – komunalni redar (KLASA: 112-03/23-01/1, URBROJ: 238-10-04/1-23-27), objavljenom u Narodnim novinama broj, 4/2023 od 11.01.2023., putem nadležne službe za zapošljavanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje i na službenoj web stranici Grada Ivanić-Grada.

Temeljem navedenog Izvješća, za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjelu za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu Grada Ivanić-Grada na radno mjesto: 2.2.2. viši stručni suradnik – komunalni redar izabrana je Ilijana Mišković, magistra inženjerka ekološke poljoprivrede i agroturizma, a na radno mjesto: referent – komunalni redar izabrana je Albina Marić, diplomirana inženjerka grafičke tehnologije.