24.05.2024.

Nova kosilica za DVD Poljana na uzajamnu korist vatrogasaca i građana

Gradonačelnik Grada Ivanić- Grada Javor Bojan Leš je danas Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Poljana uručio novu traktorsku kosilicu vrijednu 2.500 eura.

Kosilica će znatno olakšati održavanje javnih površina oko prostorija DVD – a i društvenog doma na uzajamnu korist vatrogasaca i građana:

Gradonačelnik je najavio kako će i dalje pomagati u nabavi opreme aktivnim mjesnim odborima i dobrovoljnim vatrogascima kao što je to do sada učinjeno u Jalševcu i Dubrovčaku Lijevom.

Kosilicu je u nazočnosti predsjednika Mjesnog odbora Donja Poljana Ivice Kozjaka preuzeo predsjednik DVD-a Poljana Nino Kilih koji je istaknuo kako će vozilo biti korišteno za redovnu košnju poligona koji će koristiti 30-ak članova i dvije novooformljene natjecateljske ekipe.

DVD Poljana je također uz pomoć Grada Ivanić- Grada i Komunalnog centra uredio prostor spremišta koji je sada uređene za manje proslave te sastanke vatrogasnog društva i mjesnog odbora.