26.07.2023.

OBAVIJEST – župan Zagrebačke županije proglasio prirodnu nepogodu olujni i orkanski vjetar za područje grada Ivanić-Grada

Župan Zagrebačke županije je 26. srpnja 2023. godine donio Odluku o proglašenju prirodne nepogode olujni i orkanski vjetar, KLASA: 920-01/23-02/2, URBROJ: 238-03-23-08, uslijed velike štete nastale u poljoprivredi, graditeljstvu i infrastrukturi na području grada Ivanić-Grada u razdoblju od 19. srpnja do 21. srpnja 2023. godine.

Pozivamo sve građane i pravne osobe koje su uslijed prirodne nepogode pretrpjele bilo kakvu štetu na imovini da prijave štetu Gradu Ivanić-Gradu.

Šteta se može prijaviti putem obrasca PN, koji se može preuzeti na službenim mrežnim stranicama Grada Ivanić-Grada ili u prostorijama gradske uprave (prizemlje), neposredno u pisarnici Grada Ivanić-Grada ili putem pošte na adresu: Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad ili putem elektroničke pošte na adresu: [email protected]. Uz obrazac PN prijave štete na imovini potrebno je priložiti fotografije oštećene imovine.

Rok za prijavu štete je 3. kolovoza 2023. godine.

PREUZMITE DOKUMENTE: