11.07.2014.

Saziv 14. sjednice Odbora za Statut i Poslovnik

14. sjednica Odbora za statut i poslovnik

koja će se održati dana  14. srpnja 2014. godine (ponedjeljak) s početkom u 17,00 sati u prostorijama Gradske uprave, Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad (1. kat)

Prije utvrđivanja Dnevnog reda, razmotrit će se skraćeni zapisnik sa 13. sjednice Odbora.

Za sjednicu predlažem sljedeći

DNEVNI RED

1. Razmatranje  prijedloga Odluke o davanju prethodne suglasnosti na Statut Vatrogasne postrojbe Grada Ivanić-Grada i očitovanje o istom,
  2. Razmatranje prijedloga Odluke o  davanju u najam stanova u vlasništvu Grada Ivanić-Grada i očitovanje o istom,
  3. Razno

Mole se članovi Odbora da se sjednici odazovu, a u slučaju spriječenosti svoj nedolazak opravdaju na broj telefona 2831-362 ili 2831-382.

Predsjednik Odbora

Tomislav Kunovec, v.r.