PROJEKT ULAGANJA U OBJEKTE DJEČJIH VRTIĆA

Osnovne informacije:

Projekt ulaganja u objekte dječjih vrtića

Temeljem Odluke o financiranju Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku (KLASA: 555-09/18-06/1, URBROJ: 519-03-1-1/2-18-6 od 11. svibnja 2018.) Grad Ivanić-Grad je potpisao dana 05. srpnja 2018. Ugovor o sufinanciranju radova i usluga za „Projekt ulaganja u objekte dječjih vrtića“.

Kratki opis projekta:

Ovim projektom provedeno je opremanje fiksnom opremom dječjih igrališta na lokaciji dvaju vrtića na području Grada Ivanić-Grada – DV Suncokret (centar) i DV Livada (Žeravinec).

Ciljevi i očekivani rezultati:

Dotrajale i neispravne sprave zamijenile su se novima te su se dječja igrališta uskladila s odgovarajućim normama vezanima za sigurnost korištenja. Također su se unaprijedili sadržaji igrališta za uravnotežen psihofizički razvoj djece koja pohađaju vrtić jer postavljene sprave potiču djecu na penjanje, razvijanje gornjih i donjih dijelova tijela, hvatanje ravnoteže i poboljšanje koordinacije.

Ukupna vrijednost projekta:

• 661.041,46 kn

Iznos koji sufinancira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku:

• 128.198,60 kn

Razdoblje provedbe projekta:

• 05.07.2018. – 31.03.2019.

Ovaj projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.