GRADSKO VIJEĆE

RADNA TIJELA GRADSKOG VIJEĆA

 

ODBOR ZA DODJELU NAGRADA GRADA

1.

JAVOR BOJAN LEŠ

PREDSJEDNIK

2.

SLAVICA RODIĆ

ČLANICA

3.

KREŠO GRGAC

ČLAN

4.

KREŠIMIR GRGURIĆ

ČLAN

5

BRANKO PETRINEC

ČLAN

KOMISIJA ZA DODJELU STIPENDIJA

1.

KREŠIMIR GRGURIĆ

PREDSJEDNIK

2.

BORIS DASOVIĆ

ČLAN

3.

GORAN GUBO

ČLAN

4.

MLADEN RATKOVIĆ

ČLAN

5.

MAJA HOLUB INJIĆ

ČLANICA

KOMISIJA ZA PRITUŽBE I ŽALBE

1.

LAURA VOŠTINIĆ

PREDSJEDNICA

2.

TOMISLAV KEZERIĆ

ČLAN

3.

DARIO PEREŠIN

ČLAN

4.

DAVOR ŠPANIĆ

ČLAN

5.

DRAGO DIANEK

ČLAN

KOMISIJA ZA UTVRĐIVANJE NAZIVA ULICA I TRGOVA

1.

MIROSLAV ŠPOLJAREC

PREDSJEDNIK

2.

DARIO PEKIĆ

ČLAN

3.

STJEPAN MAHOVLIĆ

ČLAN

4.

JASENKA HALEUŠ

ČLANICA

5.

IVAN IVANKOVIĆ

ČLAN

POVJERENSTVO ZA ZAŠTITU OKOLIŠA

1.

ZLATKO BUBLIĆ

PREDSJEDNIK

2.

MILJENKO ŠIMUNOVIĆ

ČLAN

3.

NENO SUNJOG

ČLAN

4.

RUŽICA PARADŽIK

ČLANICA

5.

SVJETLANA MLADIČEK

ČLANICA

POVJERENSTVO ZA PROCJENU ŠTETA OD ELEMENTARNIH NEPOGODA

1.

ZLATKO BUBLIĆ

PREDSJEDNIK

2.

MIRKO MANDIĆ

ČLAN

3.

DRAŽEN FILIPAŠIĆ

ČLAN

4.

JASENKA HALEUŠ

ČLANICA

5.

BRANKO GAŠPAR

ČLAN

POVJERENSTVO ZA POLJOPRIVREDU

1.

STJEPAN KUŠINA

PREDSJEDNIK

2.

STJEPAN BRCKOVIĆ

ČLAN

3.

STJEPAN KLAK

ČLAN

4.

FRANJO TOVERNIĆ

ČLAN

5.

ŽELJKO KUNIĆ

ČLAN

6.

MARKO ANDRIĆ

ČLAN

7.

KREŠIMIR CERANIĆ

ČLAN

MANDATNA KOMISIJA

1.

ŽELJKO PONGRAC

PREDSJEDNIK

2.

TOMISLAV CUVAJ

ČLAN

3.

SANJA MAHOVLIĆ VUČINIĆ

ČLANICA

4.

TOMISLAV KUNOVEC

ČLAN

5.

GORDANA KANIĆ

ČLANICA

ODBOR ZA IZBOR I IMENOVANJE

1.

ŽELJKO BREZOVEČKI

PREDSJEDNIK

2.

SANJA MAHOVLIČ VUČINIĆ

ČLANICA

3.

MILICA PILIČIĆ

ČLANICA

4.

GORAN MARIČIĆ

ČLAN

5.

KREŠIMIR MALEC

ČLAN

ODBOR ZA STATUT I POSLOVNIK

1.

ŽELJKO PONGRAC

ČLAN

2.

GORDANA KANIĆ

ČLANICA

3.

GORAN LEŠ

ČLAN

4.

LAURA VOŠTINIĆ

ČLANICA

5.

TOMISLAV KUNOVEC

PREDSJEDNIK

ODBOR ZA FINANCIJE I PRORAČUN

1.

MILICA PILIČIĆ

PREDSJEDNICA

2.

MARIJA DUJMOVIĆ

ČLANICA

3.

STJEPAN KLAK

ČLAN

4.

IVICA GREGČEVIĆ

ČLAN

5.

ILIJA KRIŠTIĆ

ČLAN