06.02.2017.

Nacrt novog voznog reda za 2017/18. godinu

Prijevoznik HŽ Putnički prijevoz d.o.o. iz Zagreba, Strojarska cesta 11, uputio je Gradu Ivanić-Gradu dopis, a vezano na izradu Nacrta novog voznog reda za 2017./2018. godinu.

Nastojeći poboljšati kvalitetu svojih usluga krajnjim korisnicima prijevoza, prijevoznik HŽ Putnički prijevoz d.o.o. tijekom izrade smjernica za Nacrt novog voznog reda 2017./18. godinu, nastoji uključiti sve relevantne subjekte, kako bi dobivanjem povratnih informacija od svojih korisnika, ovaj oblik prijevoza učinili što kvalitetniji atraktivniji i dostupniji što većem broju korisnika.

Ovim putem pozivamo građane da nam dostave svoje zahtjeve (peticije), primjedbe, prijedloge i sugestije zaključno do 12. veljače 2017. godine, kako bismo na vrijeme mogli dostaviti očitovanja, a time i pripomogli u postavljanju smjernica prilikom izrade novog voznog reda za 2017/18. godinu.

Postojeći vozni red, na temelju kojeg možete uputiti sugestije i prijedloge, prijevoznika HŽ putnički prijevoz d.o.o. nalazi se na mrežnim stranicama prijevoznika, na slijedećem linku: http://www.hzpp.hr/vozni-red-2Q 16-2017

Navedene zahtjeve (peticije), primjedbe, prijedloge, sugestije i molbe, vezano na Nacrt novog voznog reda za 2017./18. godinu, molimo dostavite sa naslovom "Predprojekt novog voznog reda" na e-mail: [email protected].

PREUZMITE DOKUMENTE: