09.08.2018.

OBAVIJEST o provedbi Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Voditelj Odsjeka za poljoprivredu

Povjerenstvo za provedbu Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Voditelj Odsjeka za poljoprivredu u sastavu:

1. Milivoj Maršić, predsjednik
  2. Tihana Vuković Počuč, članica i
  3. Marina Šiprak, članica

dana 19. lipnja 2018. godine utvrdilo je Izvješće o provedenom postupku povodom Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Voditelj Odsjeka za poljoprivredu, objavljenom u Narodnim novinama, broj 45/18 od 16. svibnja 2018. godine.

Temeljem navedenog Izvješća, na radno mjesto Voditeljice Odsjeka za poljoprivredu u Upravnom odjelu za financije, gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje Grada Ivanić-Grada primljena je Anita Sušac, diplomirana inženjerka agronomije – zaštite bilja.