21.11.2019.

Prijave za rad u biračkim odborima

Obavještavamo Vas  da će se prijave za rad u biračkim odborima za područje Grada Ivanić-Grada, na izborima za predsjednika Republike Hrvatske  koji će se održati u nedjelju, 22. prosinca 2019. godine, zaprimati od 25. studenog do 6. prosinca 2019. godine u radno vrijeme suda, u vremenu od 8,30 do 15,30 sati u prizemlju zgrade Općinskog suda, Stalne službe Ivanić-Grad, Športska 2 , Ivanić-Grad ( soba broj 1)

Gradsko izborno povjerenstvo  predlaže članove i zamjenike članova biračkih odbora koji ne smiju biti članovi niti jedne političke stranke.

Prilikom prijave za rad u biračkom odboru, potrebno je popuniti obrazac Prijave, sa brojem žiro-računa dok će se obrazac izjave o prihvaćanju dužnosti za članove i zamjenike članova biračkog odbora potpisati nakon odabira kandidata.  Navedeni obrasci bit će dostupni u prizemlju suda.

Prijave podnesene nakon isteka roka, kao i nepotpune prijave, neće biti uzete u razmatranje.

Predsjednica

Jasna Grgurić