05.10.2021.

OBAVIJEST o provedenom postupku za prijam u službu

Povjerenstvo za provedbu Javnoga natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Višega stručnoga suradnika za prostorno planiranje u sastavu:

1. Milivoj Maršić, predsjednik,
  2. Tomislav Cuvaj, član i
  3. Ivana Vnučec Perko, članica,

dana 16. rujna 2021. godine utvrdilo je Izvješće o provedenome postupku i prijedlog za izbor kandidata povodom Javnoga natječaja za prijam službenika u službu na neodređeno vrijeme – Viši stručni suradnik za prostorno planiranje (KLASA: 112-01/21-01/2, URBROJ: 238/10-02-01-03/2-21-1), objavljenom u Narodnim novinama broj, 80/2021 od 14.07.2021., putem nadležne službe za zapošljavanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje, na službenoj web stranici Grada Ivanić-Grada i na oglasnoj ploči Grada Ivanić-Grada.

Temeljem navedenog Izvješća, za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Višega stručnog suradnika za prostorno planiranje u Upravnom odjelu za komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje, gospodarstvo i poljoprivredu Grada Ivanić-Grada izabran je Ivan Pavičić, magistar inženjer arhitekture i urbanizma.