20.07.2023.

Privremena zabrana kretanja javnim zelenim površinama

Obavještavamo građane da su radi saniranja posljedica snažnog nevremena praćenog olujnim vjetrom i kišom, koje je 19. srpnja 2023. godine u poslijepodnevnim satima pogodilo područje Ivanić-Grada i okolice, sve nadležne službe aktivirane i nalaze se na terenu.

Nevremenom su posebno pogođena područja javnih zelenih površina koja i dalje, uz velike napore koje nadležne službe na terenu ulažu u saniranje oštećenja, predstavljaju opasnost za sigurnost ljudi i imovine i sigurnost prometa.

Stoga molimo građane za razumijevanje i apeliramo da privremeno ograniče boravak i kretanje svim gradskim trgovima, parkovima i dječjim igralištima, a osobito Parkom hrvatskih branitelja i Sportskim parkom Zelenjak, dok nastala oštećenja ne budu u najkraćem mogućem vremenu sanirana.