25.03.2024.

Ivanić-Grad uskoro dobiva treću punionicu za električna vozila

Grad Ivanić-Grad nastavlja s održavanjem koraka u pravcu održivog razvoja otvaranjem treće punionice za električna vozila unutar svojih granica. Nova punionica, snage 44 kW, s mogućnošću istovremenog punjenja za dva vozila, predstavlja još jedan korak prema podršci ekološki prihvatljivim oblicima prijevoza u gradu.

Potpisivanjem Ugovora o nabavi punionice za električna vozila s tvrtkom Impresa Missioni d.o.o., Grad Ivanić-Grad jasno pokazuje svoju predanost prateći trendove održivog razvoja. Ova investicija obuhvaća nabavu, ugradnju i puštanje u rad punionice koja će biti smještena na lokaciji Modularno drvno tehnološkog inkubatora Ivanić-Grad u Poduzetničkoj zoni.

Dodatna punionica za električna vozila ne samo da olakšava vozačima električnih vozila, već i potiče daljnji rast i usvajanje ove tehnologije u gradu. Uz to, stvara se poticajno okruženje za smanjenje emisija CO2 i promicanje ekološki osviještenog načina života među građanima.