15.01.2019.

Josip Pisnjak proslavio 100. rođendan

Predstavnici Gradskog društva Crvenog Križa iz Ivanić-Grada jučer su, povodom njegovog 100-tog rođendana posjetili gospodina Josipa Pisnjaka iz Ivanić-Grada, koji je na smještaju u Dubravi.

Gospodin Josip rođendan je proslavio plesom do kasnih sati te je kazao kako mu je već malo dosta slavlja koja traju tri dana, da bi sada bio red malo i odmoriti.

Ispred Gradskog društva Crvenog Križa Ivanić Grad posjetili su ga ravnateljica Ivana Bajt, Stjepan Fabijanić, te volonter Franjo Horčićka te zaželjeli lijepe želje uz slatke poklone i zdravom košarom.

Na upit novinarke Obiteljskog Radia Ivanić Vesne Gregčević Jelice koji je recept za dug život, gospodin Josip je odgovorio samo puno rada i razmišljanja.

Napominje kako on još uvijek šiva na svojoj mašini te odlazi u trgovinu, svojim kako on kaže susjedama. Na kraju smo mu poželjeli još jednom sretan rođendan te puno zdravlja kako bi nas dočekao i na sljedećem rođendanu.