12.04.2022.

Gradonačelnik primio zahvalnicu za doprinos u radu Udruženja obrtnika Ivanić-Grad

Jučer je održan radni sastanak gradonačelnika grada Ivanić-Grada Javora Bojana Leša i predsjednice Udruženja obrtnika Ivanić-Grad Marine Hrastić Prišlin Teme su bile organizacija i sudjelovanje na Obrtničkom sajmu, podrška malim obrtima, suradnja s Gradom i funkcioniranje Udruženja obrtnika, predstojeći izbori u komorskom sustavu. Predsjednica je pozvala gradonačelnika na Skupštinu Udruženja, te mu u ime Hrvatske obrtničke komore uručila Zahvalnicu za izniman doprinos, poticanje i unaprjeđenje obrtničkih asocijacija.

Članovi Udruženja obrtnika Ivanić-Grad ponosni su što svoj grad čine, ljepšim, boljim i bogatijim, stoga je suradnja s Gradom neizbježna, a zahvalnost obostrana.